Teknolojik aletlerin başında gelen telefonların hayatımızdaki yeri büyüktür. Gelişen teknoloji ve dijitalleşen dünya ile birlikte de her geçen gün hayatımızdaki yeri artıyor.

Telefonlar, günlük hayatımızda en aktif kullandığımız teknolojik aletlerin başında geliyor. Her yaştan insanın kullanımına açık, iletişimden internet bağlantısına kadar pek çok özellik bulunduran telefonlarda zaman zaman arıza görülmesi mümkündür. Her teknolojik alette olduğu gibi telefonlarda da zaman zaman bakıma ihtiyaç olabiliyor. Düzenli periyotlarla bakımı yapılan telefonların kullanım ömrü daha uzun olabilir.

Erbaa Profesyonel Telefon Teknik Servis’i dünya çapında standartlarla tüm telefon bakım ve onarım hizmetlerini sizlere sunuyor. Tüm telefon markalarında telefonlarınız için batarya değişimi, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 10 yıllık tecrübemiz ile doğru arıza tespiti ile hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

Telefonlarda sıklıkla karşılaşılan telefon arızaları vardır. Bu arızaların bazıları küçük teknik yöntemler ile giderilebilirken bazı arızalarda genel bir arıza tespitinden sonra telefonun arızalanan parçasının tamir edilmesi veya parça değişimi gerekebilir.

Telefonun şarjının çabuk bitmesi, şarj olmaması sıklıkla karşılaşılan telefon arızalarındandır. Bu arızalara şarj adaptörü veya şarj kablosu sebebiyet verebilir. Arıza şarjdan kaynaklanmıyorsa muhtemelen bataryadan kaynaklanıyordur. Teknik servisimiz orijinal batarya değişimi yaparak telefondaki arızayı gideriyorlar.

Wİ-Fİ Bağlanma Hatası, İnternet bağlantısı da küçük yöntemlerle giderilebilecek basit arızalardandır. Şebeke bağlantısı ve telefonda “sinyal yok” ibaresinin görülmesi de sizin halledemediğiniz durumlarda hızla halledilebilecek arızalardan.

Ekranla ilgili problemlerde ise daha detaylı bir arıza tespiti gerekebilir. Ekranın kırılması sonucunda ekranda çatlama sonucu ekran dokunmatiğinin bozulması, ekranda mürekkep tarzı lekelerin belirmesi görülebilir. Bu çatlama telefon hoparlöründe de arıza oluşturabilir. Çatlama sonucunda veya öncesinde hoparlöre sıvı sızması sonucunda telefonda konuşma esnasında sesi duyamama ve sesin az gelmesi problemleri görülebilir. Problemin ekranda mı yoksa anakartta mı olduğunu tespit eden teknik servisimiz hızlı ve kalıcı çözümler sunuyor.

Telefonunuzun modeli ne olursa olsun bütün arızalar için hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Doğru arıza tespit yöntemi ile birlikte tamir edilemeyecek telefon yoktur. Teknik servisimizde tüm telefon modellerinin tamiratı için yeterli ekipman bulunmaktadır. Uzman ve profesyonel ekibimiz tüm arızalar için tek bir noktada çözüm sunuyor.

Iphone telefonlarda; bilindiği üzere işletim sistemi diğer telefonlardan farklıdır. Iphone’lerde sıklıkla karşılaşılan problemlerden birisi hata kodlarıdır. Güncel sürüm olmayan Iphone modellerinde ise sıklıkla hafıza artırma ve pil değişimi talebi alıyoruz. Tüm bu arızaları gidermek ve taleplerinizi yerine getirmek için 10 yıldır sizlere hizmet veriyoruz. Iphone’lerinizdeki ekran değişimi, ön cam değişimi, anakart tamiri, kamera camı değişimi ve tüm arızalar için teknik servisimize başvurabilirsiniz.

Android tüm markalar için telefon tamir hizmetlerimizde tabi ki mevcut. Android telefonlarınızda yaşadığınız tüm arızalarda teknik servisimiz hızlı ve etkili çözümler sunuyor. Arıza tespiti yapıldıktan sonra arıza olan parça belirleniyor. Ciddi bir hasar olmadığı müddetçe parça değişimi gerekmeyebilir. Onarılabilecek bir hasar ise telefonunuzun hızla problemi gideriliyor. Parça değişimi gerektiren durumlarda ise uzun süre beklemenize gerek kalmadan, kısa sürede parça temin edilip telefonunuzun arızası gideriliyor.

Web sitemizde yer alan iletişim numarasından bize ulaşarak telefonunuzda yaşadığınız problem için detaylı bilgi alabilir, yine web sitemizde yer alan adres üzerinden teknik servisimize gelerek tüm marka ve modelde olan cep telefonlarınız için bakım ve onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.