İphone Pil Değişimi (önemli pil mesajı uyarısı)

Neden bilinmeyen parça yazar ?

-Orjinal olmayan bir pil takılmıştır.

-Orjinal takılsa bile lisansı aktif edilmemiştir

-İphone uyumlu kaliteli pil takılmıştır, lisansı aktif edilmemiştir.

-İphone pil değişimlerinde orjinal olsun iphone uyumlu pil olsun lisansı aktif edilmediği sürece pil sağlığınız %100 gözükmez telefonunuza değer kaybettirir. Böyle bir maduriyet yaşamak istemiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Orijinal iPhone pilleri hakkında

Tüm şarj edilebilir piller sarf malzemesidir ve sınırlı bir kullanım ömrüne sahiptir. Bir süre sonra kapasiteleriyle birlikte performansları düşer ve değiştirilmeleri gerekir. iPhone’da yerleşik ve yüksek kaliteli lityum iyon piller bulunur. Bu piller, Apple’ın kalite ve performans standartlarını karşılayacak şekilde titizlikle tasarlanır, test edilir ve üretilir. Orijinal Apple pillerin güvenlik sertifikası da vardır.

Servis işleminin orijinal Apple piller kullanan eğitimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilmesinin önemi

Lityum iyon piller hassas bileşenlerdir ve servisinin özenle yapılması gerekir. Aşırı ısınmaya, yangına veya yaralanmaya neden olabilecek hasarları önlemek için iPhone pili yalnızca eğitimli bir teknisyen tarafından değiştirilmelidir. Eğitimsiz kişilerin orijinal olmayan parçalar kullanılarak yaptığı onarımlar, aygıtın güvenliğini etkileyebilir veya hatalı çalışmasına neden olabilir.

Servis sağlayıcısı orijinal olmayan pil parçaları kullanıyorsa aygıtınıza şu özelliklerde bir pil takılabilir:

  • Kötü tasarlanmış veya üretilmiş bir pil
  • Önceden kullanılmış bir pil
  • Hasarlı bir pil
  • iPhone modelinizle uyumlu olmayan bir pil

Pil değişimlerinde bilinmeyen parça yazmasını yerine, pil sağlığınızın %100 olarak görünesini istiyorsanız mağazamızı arıyarak teknisyenlerimizden bilgi alabilirsiniz.

unutmayınızki iphonenize yapılacak iyi veya kötü müdahale telefonunuza değer de katabilir, değerinide azaltabilir. Sağlıklı sonuçlar için bizimle irtibatta kalınız.

HEMEN BİLGİ ALIN