Yıllara dayanan tecrübemiz ile birlikte “Tamir edilemeyen arıza yoktur” diyerek çıktığımız bu yolda telefon tamirat işlemlerinde Türkiye çapında alınabilecek tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Telefonlar hayatımızın ayrılmaz bir parçası ve günün büyük bir kısmında aktif olarak kullandığımız cihazlar. Gelişen teknoloji ve dijitalleşen dünya ile birlikte de hayatımızdaki yerleri her geçen gün artıyor. Cep telefonlarınızı büyük özen ve titizlikle kullanıyor olsanız da bu kadar aktif kullanılan cihazlarda ilerleyen zamanlarda problem yaşamak mümkün. Olası arızaların dışında beklenmedik telefon kazaları sonucu da cihazınızda arıza görülebilir.

Telefondaki arızanın hızla giderilmesi ve her şeyden önce doğru arıza tespiti yapılabilmesi için uzman ve profesyonel bir teknik servise danışmanız gerekmektedir. Tam bu noktada Erbaa Profesyonel Telefon Teknik Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

teleservis erbaa

Müşterilerimize 10 yıllık telefon teknik servis tecrübemiz ile alabilecekleri tüm hizmetleri sunuyoruz. Telefonunuzda yaşadığınız arızalar için tüm hizmetleri Erbaa Teleservis ile alabilirsiniz.

Türkiye’de telefon arızalarında kullanılan tüm ekipmanlara sahip olan teknik servisimiz, Dünya standartlarında profesyonel telefon tamir hizmeti vermektedir. Sürekli yenilenen ekipmanlarımız ile sorunları hemen tespit edip hızlı çözümler üretiyoruz.

Telefon arızalarında müşterilerimiz için en önemli husus telefon arızasının hızla giderilmesidir. Bizde doğru arıza tespiti yaparak telefon arızalarınız için hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Telefon tamiri yaptırmaya gidip, olumsuz sonuç alanlardan en sık duyduğumuz şikayet yanlış arıza tespiti sonucu yapılan gereksiz parça değişimi. Bu hem telefon tamir süresinin uzamasına sebebiyet veriyor hem de gereksiz bir maliyete sebep oluyor. Bu ve benzeri olumsuzluklarla karşılaşmamak için profesyonel teknik servisimizden yardım alabilirsiniz.

Tüm telefon modelleri için tamir, bakım ve batarya değişimi hizmetlerimiz mevcuttur. Bizimle iletişime geçmek için web sitemizde yer alan telefon numarasından veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Telefon arızalarınızda hızlı ve olumlu sonuçlar almak için yine web sitemizde açık adresin yer aldığı servisimize gelerek cep telefonunuzda yaşadığınız her türlü probleme çözüm bulabilirsiniz. Erbaa Teleservis olarak pazartesi ve cumartesi günleri 09.00-20.00 saatlerinde sizler için hizmet vermekteyiz.