Samsung telefon tamiri denildiği zaman Erbaa’da yer alan akla gelen ilk teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Telefonlar her ne kadar özenli kullanılsa da zaman zaman belirli arızalar verebilir veya ufak kazalar sonucu telefonunuzda arızaya mahal verebilirsiniz. Tüm modellerdeki Samsung telefonlarınızda arızanın hızlıca giderilmesi ve kalıcı bir çözüme ulaşılması için Erbaa Teleservis’e başvurabilirsiniz. Samsung telefon tamirinde dünya standartlarında hizmet veriyoruz. Ekran değişimden yazılım atmaya kadar tüm işlemler için teknisyenlerimiz hizmetinizde.

Herkesin cep telefonlarında sıklıkla karşı karşıya kaldığı problemler vardır. Bunlar:

Samsung Telefonum Şarj Ettikten Kısa Bir Süre Sonra Kapanıyor

Herkesin başına gelebilecek yaygın bir telefon arızasıdır. Burada tahmin edildiği gibi problem bataryadadır. Pil ömrünü etkileyecek pek çok faktör vardır fakat telefon bataryası eskimişse veya şişmişse (bu şişlik telefonun arkasından görülebilir) batarya değişimi gerekebilir. Telefon bataryanızda problem olup olmadığını anlamak için öncelikle kullanmadığınız uygulamaları uyku moduna alabilir, ekran parlaklığını azaltabilirsiniz. Aşırı ısınma da bataryanızda arıza olabileceğinin göstergelerinden biridir. Pil gücünden tasarruf etmenize rağmen aynı problem devam ediyorsa problemin batarya da mı anakartta mı olduğunu anlamak için uzman teknisyenlerimize başvurabilirsiniz.

Telefonun şarj olmaması da genellikle batarya kaynaklı bir arızadır. Telefonunuzda şarj adaptörü veya şarj kablosu sebebiyle bir arıza yoksa orijinal batarya değişimi için Erbaa Teleservis hizmetinizde.

Samsung Telefonumun Dokunmatiği Çalışmıyor

Ekran dokunmatiğinin bozulmasına sebebiyet verecek pek çok faktör vardır. Bunlar:

  • Düşme
  • Kırılma
  • Su hasarı
  • Yanlış yazılım kurulumu
  • Virüs

Bu gibi arızalarda teknisyenlerimiz telefon verilerinizi önce yedekleyerek, silinmesine müsaade etmeden sıfırlıyorlar. Samsung telefonunuz sıfırlandıktan sonra arıza hala devam ediyorsa ekran değişimi ya da anakart değişimine ihtiyaç var demektir. Doğru arıza tespiti ile hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

Samsung Telefonumdan Ses Gelmiyor

Telefonunuzdan ses gelmemesi veya normalden az ses gelmesi telefonunuzun düşme kaynaklı darbe almasından, hoparlörüne su kaçmasından veya diğer arızalarda da bahsettiğimiz gibi yanlış yazılım kurulmasından olabilir. Erbaa Profesyonel Teknik Servisimiz tarafından Samsung telefonunuzun hoparlör değişimi yapılarak bu arıza giderilir.

Samsung Telefonumun Kamerası Çalışmıyor/Düzgün Çalışmıyor

Samsung telefonunuz düşme kaynaklı darbe aldığında bu arıza yaşanır. Telefon düştüğünde kamera lensi hasar görür ve kameranın netleme fonksiyonları işlevsiz hale gelir. Kameranın çalışmayan parçasının tamiri de mümkündür ancak bu gibi arızalarda genellikle kamera değişimi ile telefonun tamiri yapılır.

Samsung Telefonum Donuyor

Bu arıza özellikle eski sürüm Samsung telefonlarda görülür. Bunun yanı sıra depolama alanı dolan telefonlarda da donma görülebilir. Bu sorunu yaşayanlar genellikle telefonu kapatıp açarak veya yeniden başlatarak bu sorunu gidermeye çalışırlar fakat kalıcı bir çözüme ulaşmak için teknik servise ulaşmakta fayda var. Teknik servisimiz arızanın yazılımsal mı yoksa başka bir şeyden kaynaklı mı olduğunu tespit ederek tamiratı yapar.

Samsung Telefonumun Micro Sd Kartı Çalışmıyor

Samsung telefonunuz MicroSD kartı kabul etmiyorsa sorun donanımsal olabilir. MicroSD kartınızda problem olup olmadığını anlamak için kartı önce başka bir cihaza bağlayabilirsiniz. Arıza hala devam ediyor ise teknik servisimize başvurabilirsiniz. Teknik servisimiz tüm arızaları giderebilecek donanıma sahiptir.

Erbaa Samsung Telefon Tamiri için web sitemizde yer alan iletişim numarası üzerinden bizi arayarak yaşadığınız arızayı anlatarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Teknik servisimize gelerek telefonunuzun bakım ve onarım gibi işlemlerini yaptırarak telefonunuzda yaşadığınız problemi giderebilir, telefonunuzun daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Tamir edilemeyen telefon yoktur!